Чай амарантовый зеленый Харьковский

Чай амарантовый зеленый Харьковский

Фиточай амарантовый зеленый Харьковский мы заготавливаем из амаранта молочной зрелости, который сами выращиваем по экотехнологиям.

Это уникальный лечебно-профилактический напиток с приятным вкусом, широким спектром действия на организм и лечебным эффектом, рекомендуемый для ежедневного употребления.

 


5
5 з 5
Відгуків: 3
5 зірка
100%
4 зірок
0%
3 зірок
0%
2 зірок
0%
1 зірка
0%
Микола
5
Коментар
Вже кілька місяців вживаю ваші чаї. Подобаються мені всі. Вживаю в суміші, або окремо. Як коли хочеться. За цей час зкинув зайву вагу, перебіг астми полегшився, загальне самопочуття значно покращилося.
Володя
5
Коментар
Я з амарантом маю справу багато років. Раніше вирощував його 8 сортів. Тепер залишив тільки 2 сорти. Мені чай з амаранту завжди давав відчутну силу та лікував від недугів. Дехто з моїх близьких знайомих також суттєво покращив своє здоров’я завдячуючи амарантовому чаю. Люблю також їсти листя амаранту молочної стиглості. Серед моїх сортів не було амаранту «Харківський-1». Купив у вас насіння щоб вирощувати цей сорт – вже читав про нього. Очікую ще кращих вражень від нього порівняно з моїми сортами.
Також в нашому регіоні окремі жителі дуже ефективно застосовують амарант на корм свиням, кроликам та іншій живності. Ефективно – тому що на високоякісних білках амаранту тварини швидко набирають вагу і так як і людина мають від нього сильний імунітет.

Володимир Романович, шанувальник амаранту
з с.Ювілейне Херсонської області
Fito
5
Коментар
Чувствую силу и бодрость после этого чая. Даже настроение улучшается. Спасибо.
Фитотерапевт Францева Алла, Черкассы
  • Найпопулярніші
  • Хіти продажу
  • Нещодавно проглянуті
 
Швидко і якісно доставляємо

По Україні та за кордон Новою поштою та Укрпоштою

Гарантія якості - 9 років роботи без претензій

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, але в цьому не буде потреби