Оплата

Накладений платіж

Отримуючи замовлення на Новій пошті, ви оплачуєте вартість товару, вартість доставки та комісію Нової пошти за повернення грошей від одержувача посилки до відправника. Комісія складає 20 грн +2% від вартості замовлення. Цю форму оплати вибирають ті, хто хоче переконатися у правильному змісті посилки. Наші постійні покупці обирають наступний варіант оплати як вигідніший.

Передоплата на карту

Вибравши цей варіант оплати ви заощаджуєте 20 грн +2% від вартості замовлення порівняно з варіантом оплати "Накладений платіж". На ваш вибір оплату можете зробити на карту Приватбанку або Монобанку. Після оформлення замовлення на сайті ми відправимо вам SMS з номером картки для поповнення та сумою оплати. Якщо буде необхідно, ми зв'яжемося з вами по телефону. Ви оплачуєте замовлення, ми надсилаємо його поштою. Під час оплати поле "Призначення платежу" не заповнюйте.

Оплата на сайті

Для оплати на сайті ми використовуємо платіжну систему LiqPay. Вона дозволяє оплатити замовлення он-лайн за допомогою банківської картки, системи Приват 24, Apple Pay, Google Pay, QR-коду. Цю оплату ви робите одразу після оформлення замовлення. Кошти на деякий час утримуються банком, поки ми перевіряємо наявність і готуємо замовлення. У момент відправлення замовлення до Вас гроші списуються з Вашої карти.

Оплата з інших країн

Ви оформляєте замовлення на веб-сайті. Ми вивчаємо правила та обмеження доставки посилок у вашу країну, розраховуємо вартість доставки та узгоджуємо з вами по WhatsApp, Telegram або Viber усі необхідні питання. Ви оплачуєте вартість замовлення та доставки по Western Union, MoneyGram, Ria або Paysend.com. Отримавши оплату, ми надсилаємо вам посилку Укрпоштою та повідомляємо номер Товарно-транспортної накладної.