Доставка

Новою поштою

Доставляємо за передоплатою та післяплатою. Доставка попередньо оплаченого вами замовлення обійдеться вам дешевше, так як за повернення грошей від одержувача до відправника Нова пошта бере комісію 20грн. +2% від вартості замовлення. Відправляємо із Черкаської області у понеділок, середу та п'ятницю. Оформлене вами до 10:00 замовлення намагатимемося відправити того ж дня. По Україні Нова пошта доставить ваш товар за 1-4 робочі дні. Ми страхуємо посилки на повну вартість товару. Після відправки повідомимо вам смс із номером Товарно-транспортної накладної. За цим номером ви зможете відстежувати доставку посилки на сайті https://novaposhta.ua/tracking 

Укрпоштою

Доставляємо лише попередньо оплачені замовлення. Надсилаємо вранці у вівторок, четвер та суботу замовлення, зроблені у попередній робочий день. По Україні Укрпошта доставить ваш товар за 2-7 робочих днів. Після відправки повідомимо вам смс із номером Товарно-транспортної накладної. За цим номером ви зможете відстежувати доставку посилки на сайті Трекінг відправлень Укрпошти (ukrposhta.ua)

За межі України Укрпоштою

Доставляємо попередньо оплачені замовлення. Надсилаємо вранці у вівторок, четвер та суботу замовлення, зроблені у попередній робочий день. За кордон Укрпошта доставить ваш товар за 15-30 робочих днів в залежності від країни. Ви оформляєте замовлення на сайті. Ми вивчаємо правила та обмеження доставки посилок в вашу країну, обраховуємо вартість його доставки та узгоджуємо з вами по WhatsApp, Telegram або Viber всі необхідні питання. Ви оплачуєте вартість замовлення та доставки по Western Union, MoneyGram, Ria або Paysend.com. Отримавши оплату ми відправляємо вам посилку і повідомляємо номер Товарно-транспортної накладної. За цим номером ви зможете відстежувати доставку посилки на сайті Трекінг відправлень Укрпошти (ukrposhta.ua)