Конопляний нормалізатор тиску

206

Конопляний нормалізатор тиску

30 порцій

ОСОБЛИВІСТЬ. Коноплі застосовують при багатьох захворюваннях. Недарма ж їх називають королевою рослин.

КОРИСТЬ. Коноплі містять такі мікроелементи, як залізо, калій, фосфор, кальцій, натрій, сірка, магній, марганець, мідь, цинк, хлор. Вітаміни – A, C, D, E, повний спектр вітамінів групи B. Клітковина та незамінний та різноманітний комплекс білків, жирів та амінокислот. Поліненасичені жирні кислоти ОМЕГА-3 (53%) та ОМЕГА-6 (19%) в ідеальному співвідношенні для організму людини, які сприяють відновленню клітинної мембрани.

ВЛАСТИВІСТЬ. Коноплі знижують рівень цукру в крові, покращують роботу підшлункової залози, сприяють очищенню печінки та нирок. Виводять солі, підвищують імунітет, стабілізують роботу ШКТ, у дітей виводить ацетон. Також коноплі використовують для відновлення кісткової тканини, при подагрі тощо. Напій допомагає збалансувати гормональний фон.

РЕКОМЕНДОВАНО. При високому тиску нормалізатор вживати ввечері, при низькому - зранку. У стресових ситуаціях вживати двічі на день. Рекомендовано вживати за 2-3 дні до менструації та під час критичних днів та при менопаузі зранку та ввечері. Чоловікам показано при запаленнях простати.

ПРИГОТУВАННЯ. 1 десертну ложку (з гіркою) продукту залити 180 мл гарячої води (80 градусів). Накрити та залишити на 15 хв. Потім розмішати та випити разом з осадом (насінням). Вживати за 30 хвилин до їжі.

СКЛАД. Мелені коноплі харчових сортів, чорний кунжут та стевія.

Маса: 210 г

На 100 г продукту: 585 ккал; білки - 32 г; жири - 52 г; вуглеводи - 2 г.

Термін придатності: 9 місяців з дати виготовлення.

 

Відгуків не знайдено

  • Найпопулярніші
  • Хіти продажу
  • Нещодавно проглянуті
 
Швидко і якісно доставляємо

По Україні та за кордон Новою поштою та Укрпоштою

Гарантія якості - 9 років роботи без претензій

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 14 днів

У вас є 14 днів, але в цьому не буде потреби